neler yaparız

marka yönetimi

marka yönetimi

Hikaye başlasın…

Firmanızın hikayesini dinliyor ya da oluşturuyoruz. Ardından marka tipini ( resim, kelime, harf ya da kombine marka ) ve firma karakterini ( dişi, erkek, sakin ya da agresif ) belirlemek için renklerinizi, çizgilerinizi oluşturarak logonuzu ve kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz.

Adım adım… Basılı görseller, internet sitesi ve sosyal medya için fotoğraf çekimlerinizi, video çekimlerinizi yapıyoruz.

Biri web sayfası mı dedi ? Dışı hoş, içi boş değil tam anlamı ile dolu dolu web sayfanızı hazırlıyoruz. Üstelik mobil uyumlu ve tüm kurallara uygun yazılım ile…

Birde kağıtta görelim… Basılı görsellerinizi hazırlıyoruz. Katalog, reklam afişleri, dergi tasarımları, basılı ilan tasarımları, kartvizit, billboard gibi görsellerinizi hazırlıyoruz.

Artık aileyiz… Stratejik marka yönetimi tam bu noktada başlıyor. Artık aile gibi ajansımız ve firmanız sürekli iletişim halinde oluyor. Markanızın rakiplerinize göre ön plana çıkmasını sağlayan stratejiyi ve planlamayı belirlemek üzere danışmanlığınızı yapıyoruz.

reklam ve hava fotoğrafçılığı

reklam fotoğrafçılığı

Profesyonel ekipmanlarımız ile ultra düzeyde keskinlik ve renk kalitesi sağlayarak sıradışı fotoğraflar yaratıyoruz.

Çekilen fotoğraflar üzerine hayal edlen tüm efekt ve kompozisyonları dijital ortamda kullanarak film sahnelerinden farksız etkiler yaratıyoruz.hava fotoğrafçılığı

Octocopter, hexacopter, quadrocopter ve gerekli alanlarda ise gyrocopter kullanarak profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimiz ile 4K kalite video ve fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

İleri retouch ile tüm hava fotoğraflarında profesyonel ekibimiz ile düzenleme yapıyoruz.

web tasarım

web tasarım ve e-ticaret

Sizin için ekibimiz ile en doğru hedefi belirleyerek, en doğru teknolojiyi ve altyapıyı kullanarak web sitenizi hazırlıyoruz.. Tüm Mobil cihazlar ve arama motorları ile uyumlu, en güncel yazılımlar ile hazırlanmış profesyonel bir web sitesi sunuyoruz.

reklam filmi ve video prodüksiyon

reklam filmi

Kullandığımız 4K blackmagic ve stabilizer kameralar, ronin 3 eksenli gimbal, dji setler ve diğer profesyonel ekipmanlarımız ile sizlere en iyi sonuçları vermekteyiz.


video post prodüksiyon

Video kurgusu, video efekt ve seslendirme uzman kadromuz tarafından özenle yapılmakta ve en iyi kalitede sizlere sunulmaktadır.

creative tasarım

sosyal medya yönetimi

sosyal medya yönetimi

Sosyal medya hesaplarında reklamlarınızı yapıyor ve üzerinizden tüm uzmanlık gerektiren bu yükleri alıyoruz.

İhtiyaçlarınızı çok iyi anlayan ekibimiz ile sosyal medyada tüm reklamlarınızı teknik olarak eksiksiz yönetilmesini sağlıyoruz.

Size de sosyal medyanın keyfini yaşamak kalıyor.

Karar verdiyseniz birlikte ekip olacağımızı unutmayın ve bizi habersiz bırakmayın.